Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248421
Zapalone ponad rok temu
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bóg mi zabrał Kaziu Ciebie w nieskończoną dal,mnie został tylko ból,łzy,tęsknota za Tobą i żal.Spoczywaj w pokoju...a ja ślę do Ciebie mej pamięci lampeczkę i modlitwę do Nieba.((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
❄️Światło zostawiam na najbliższe dni..❄️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i światełko Pamięci.Niech Bóg otoczy Cie Swoją Ojcowską miłością [[*]]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
"W sercach Was nosimy, każdą chwilę, każdy dzień...i taką mamy nadzieję, choć wieczności dzieli nas czas,że spotkamy jeszcze Was..." Modlitwa i Światełko Pamięci [[▄)(#)(▄]]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Ciepłe światełko w ten zimny, zaśnieżony wieczór wiosenny [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Dzisiaj modliliśmy się za wszystkie duszyczki naszych Aniołków i całą Aniołkową Rodzinkę w Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Nie ma dla mnie dotkliwszej boleści,niż wspomnienia przeżytych dni z Tymi...którzy od nas niestety,już na zawsze odeszli.Kaziu!Moja pamięć,modlitwa i zapalona lampeczka niech zawsze będzie z Tobą((*))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
❤️
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
"A zawsze tak jest, że miłość nie zna swej głębi, aż do momentu rozstania\".
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
To co dał nam świat , niespodziewanie zabrał los..... panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Wezwałeś Panie Boże mego Kazia,do Siebie za wcześnie...nie byliśmy gotowi rozstać się jeszcze.Żyjesz mój kochany nadal w mych myślach i sercu moim,modlę się,by dobry Bóg...miał Cię w Swej opiece(*)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Tak ciężko pogodzić się Z odejściem kogoś bliskiego Gorzki smak własnych łez Już nic się nie liczy tylko cisza.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Być nie znaczy żyć.. Być to pozostawić coś w sercach... pamięci, wspomnieniach... Światełko pamięci
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
[[▄)(✬)(▄]] Światełko i modlitwę zostawiamy [[▄)(✬)(▄]]
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   409   410   411   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011