Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
248423
Zapalone ponad rok temu
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek Skarupińscy
Tam, za zamkniętymi oczami. Jest naszej wyobraźni kraina. Czasami w tej krainie. Przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z Tymi, O których tylko marzymy.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
To co miałam najdroższego,Kogoś kochanego w mogile ułożonego,On teraz w tej mogile się mieści...śmierc zabrała mi wszystko,oprócz smutku i boleści.Codzienne światełko i modlitwa Kaziu dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca,niech świecą w Krainie życia dla Ciebie bez końca....(**)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Śmierć pokazuje nam szarość i czerń,swoje zaborcze kolory tęsknoty…Nasze ręce to za mało,aby zatrzymać tu życie…(**)…
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Spoglądamy na Wasze zdjęcia...serca ściska ból z całej mocy, wspomnienia powracają...tęsknimy Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech wiatr nie wieje Wam w oczy, niech słońce rozjaśnia Wasze twarze, niech Bóg Was prowadzi...do spotkania Aniołki Ukochane...ciepłe i jaśniutkie światełko
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Tak trudno gdy Ktoś odchodzi i milknie jego głos,jeszcze trudniej się z tym pogodzić i znieść ten cios.Została we mnie pustka i pęknięte serce...którego nie zastąpię niczym więcej.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Płacz czasu nie cofnie choć żal serce ściska...Wspomnienia zostaną na zawsze u wszystkich.Choć teraz Twe miejsce w Niebie W każdym z Twoich Bliskich została jakaś cząstka Ciebie...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza wypełniona skargą...Najdrożsi Nasi tak bardzo tęsknimy..p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomasz
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola WIniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Niedzielna pamięć i modlitwa [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia. Im więcej kochamy tym bardziej cierpimy ❀ڰۣڿ.❤ ڿڰۣڿ❀ Światełko i modlitwa dla Ciebie...[[*]] ❀ڰۣڿ.❤ ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Jak wszyscy inni,którzy jak Ty zasnęli już snem wiecznym....wierzę że napewno jesteście w Niebie bezpieczni.Bóg dał Wam szczęście i spokój wieczny.Płomyczek i modlitwę ślę Ci do Nieba((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•NA CZTERY DNI •♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•NASZEJ NIEOBECNOŚCI•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   408   409   410   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011