Tam, za zamkniętymi oczami. Jest naszej wyobraźni kraina. Czasami w tej
krainie. Przepiękne wizje tworzymy. Tam przebywamy z Tymi, O których tylko
marzymy.
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
To co miałam najdroższego,Kogoś kochanego w mogile ułożonego,On teraz w tej
mogile się mieści...śmierc zabrała mi wszystko,oprócz smutku i
boleści.Codzienne światełko i modlitwa Kaziu dla Ciebie.((*))
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Modlitwa i Tysiące światełek i promieni słońca,niech świecą w Krainie
życia dla Ciebie bez końca....(**)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Śmierć pokazuje nam szarość i czerń,swoje zaborcze kolory tęsknoty…Nasze
ręce to za mało,aby zatrzymać tu życie…(**)…
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Spoglądamy na Wasze zdjęcia...serca ściska ból z całej mocy, wspomnienia
powracają...tęsknimy Kochani tak bardzo
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława Chmielewskiego
Niech wiatr nie wieje Wam w oczy, niech słońce rozjaśnia Wasze twarze, niech
Bóg Was prowadzi...do spotkania Aniołki Ukochane...ciepłe i jaśniutkie
światełko
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Tak trudno gdy Ktoś odchodzi i milknie jego głos,jeszcze trudniej
się z tym pogodzić i znieść ten cios.Została we mnie pustka i pęknięte
serce...którego nie zastąpię niczym więcej.((*))
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Płacz czasu nie cofnie choć żal serce ściska...Wspomnienia zostaną na
zawsze u wszystkich.Choć teraz Twe miejsce w Niebie W każdym z Twoich Bliskich
została jakaś cząstka Ciebie...[*][*][*]
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Mama Łukasza
Marzenia wiatrem rozsypane, wspomnienia związane czerwoną wstążeczką, cisza
wypełniona skargą...Najdrożsi Nasi tak bardzo tęsknimy..p.Kaziu
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomasz
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola WIniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Niedzielna pamięć i modlitwa [*]
Zgłoś SPAM
Jola Szostek
Ile miłości,ile cierpienia,ile doświadczenia. Im więcej kochamy tym bardziej
cierpimy
❀ڰۣڿ.❤ ڿڰۣڿ❀ Światełko i modlitwa dla Ciebie...[[*]]
❀ڰۣڿ.❤ ڿڰۣڿ❀
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Jak wszyscy inni,którzy jak Ty zasnęli już snem wiecznym....wierzę
że napewno jesteście w Niebie bezpieczni.Bóg dał Wam szczęście i spokój
wieczny.Płomyczek i modlitwę ślę Ci do Nieba((*))
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️
•♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️
•♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•NA CZTERY DNI
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️
•♥•NASZEJ NIEOBECNOŚCI•♥• ❤️
•♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.