Kaziu!W daleką podróż zabrał Cię Bóg,jedyną nadzieję nam dając,że
kiedyś przekroczą też Nieba próg...Ci,którzy tu na chwilę jeszcze
zostają.Spokojnego snu wiecznego.Moja pamięć i zapalony płomyczk.(*)
Kaziu!Każdy dzień jest dla mnie rocznicą,każdy dzień jest dla mnie
rozstaniem...każdy dzień utopiony w tęsknocie za Tobą i na spotkanie w
Niebie czekaniem.Moja modlitwa i płomyczek dla Ciebie((*))
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Tylko serce stęsknione odtwarza wciąż minione chwile...Myśli powracają do
tego, co szczęściem było..Pozostały wspomnienia..Módlmy się za Tych, co
odeszli do Nieba.. ♣♣(())♣♣..
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Bardzo mi Ciebie Kaziutku brakuje i tęsknię za Tobą ogromnie,tak bardzu bym
chciała byś chociaż raz na minutkę,w chwilach trudnych mógł...przytulić
mnie.Płomyczek z modlitwą,do Nieba Ci ślę.((*))
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
Tęsknota - Ból - Cierpienie - Nie Znają Czasu - Pozostają Na Zawsze
......Modlitwa i światełko Pamięci ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Spoczywaj w pokoju ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥ (*) ♥
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Czasem w myślach widzę obraz,jakby nie z tego świata,jak radośnie
uśmiechnięty z Aniołami sobie latasz.Patrzysz z góry i pomagasz mi w
potrzebie,myślę,Kaziu że jesteś już w Niebie.Światełko dla Ciebie
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.