❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
Jadwiga i Tomek
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
HALINA G.
ŚWIATŁO Z MODLITWĄ ZOSTAWIAM DLA DUSZY TWOJEJ, KAZIMIERZU.ڿڰۣڿ(*)
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Tak mało jest szczęścia na ziemi,że trzeba odświeżać wspomnienia,by w
chwilach trudnych upajać się nimi...jak wodą w chwilach silnego
pragnienia.Spokojnego snu Kaziutku,światełko z modlitwą Ci ślę(*)
Zgłoś SPAM
Jola żona M. Szostek córka F. Kasprzyk
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • (*) • ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ Światełko
pamięci dla Ciebie ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ • (*) •
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ
Kochanie!Bądż ze mną w chwilach trudnych,pocieszaj mnie,jak to czyniłeś
będąc przy mnie,niech światłość otacza Cię,a PAN niech dopuści...do
oglądanie swego oblicza. Światełko z modlitwą Ci ślę.((*))
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Wspomnieniem już tylko jesteś...Uśmiechem lub smutkiem, lecz to co w życiu
minęło... niestety już nie wróci, marzenia weryfikuje życie...pozostało
tylko jedno...że kiedyś się spotkamy...★(★)★
Zgłoś SPAM
mama Łukasza
Światełko pamięci dla Ciebie panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziutku!Wybacz mój smutek i łzy,lecz nie potrafię inaczej,codziennie Cię
wspominam i wciąż płaczę,płaczę i płaczę.Choć zamknięte masz
powieki..w mym sercu zostaniesz na wieki.Płomyczek z modlitwą ślę
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.