❥❥ Niech światełko świeci się jasno, a modlitwa moja, o Twoje wieczne
szczęście, znajdzie drogę do Boga..Wieczny odpoczynek dla Twojej duszy
Kazimierzu..❥❥
Zgłoś SPAM
Jola Szostek żona Mariusza Córka F. Kasprzyk
Niech Bóg otacza Cię nieskończoną miłością...A światło niech Ci
świeci..Zostawiam modlitwę i moją pamięć [[♥]] * [[♥]] * [[♥]]
Kaziu!Chociaż morze łez wylałam przez tyle już lat,jak każdy z nas...nadal
jesteś i będziesz w mym sercu,po wieczny czas.Spokojnego snu,płomyczek
pamięci dla Ciebie zapalam,a modlitwę ślę do Nieba(*)
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Zgłoś SPAM
❤️☆ ❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ ☆ ❤️
Zgłoś SPAM
mama Łukasza Młot
Dobranoc panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Jola Szostek żona Mariusza Córka F. Kasprzyk
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
✿ڿڰۣ Światełko z modlitwa dla Ciebie, Kazimierzu..✿ڿڰۣ Bóg
sprawiedliwy, nasz Ojciec, niech da Ci życie wieczne i zbawienie...
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I
MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___
♥»_____❄️_______☀❄️_______☀❄️_______☀❄️_______☀
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Zgłoś SPAM
Zofia Sporczyk
Kaziu!Gdzieś w małym serca kąciku,cała miłość do Ciebie nadal się kryje
i choć Twój obraz już trochę zamglony,to nadal we mnie żyje.Niech ma
modlitwa i płomyk leci Tam,gdzie Twe życie wieczne trwa((*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.