Kaziczku!Nigdy o Tobie nie zapomnę,tak bardzo mi Ciebie brak,tęsknię za Tobą
ogromnie,w mym bólu i smutku nadal podążam...przez Twego życia ślad.Moją
modlitwę i pamięci płomyczek zapalam.((**))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Dobranoc Kazimierzu!
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Pod powiekami łez czasem brakuje,tęsknota dręczy,wszystko wokół
smuci,choć w sercu mym Twój obraz sam się maluje...to wiem,że to co
było,nigdy do mnie nie wróci.Moja modlitwa i pamięci światełk.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
ŚWIATEŁKO ZAPALAM niech się pali wiecznie...KU PAMIĘCI...((*))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Dobranoc Kazimierzu!
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Psalm."Idżmy z radością na spotkanie Pana".Kochanie,moje zapalone
światełko wraz z modlitwą...posyłam Ci do Nieba bram.((***))
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Niech ten znicz pamięci powie Ci Kazimierzu, jak smutny jest nasz świat bez
kochanych Bliskich, jak bardzo tęsknimy...Bo wszystko, odeszło razem z
Wami...Pokój duszy Twojej...*✿*❤*
Choć tak daleko od siebie.
Że ani Ciebie dotknąć.
Ani uścisnąć.
To sercem i myślami.
Zawsze przy Tobie jestem...panie Kaziu .
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Spokojnego snu kochanie w tej cichej Krainie,gdzie już nie ma bólu i łza już
nie płynie.Moje światełko,pamięć i modlitwa.(((***)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Dzień dobry Kazimierzu!
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,pare dni temu wróciłam z Fatimy...to była Pielgrzymka w Twego
Zbawienia również intencji.Gorącą lampeczkę z modlitwą,Mateńce Fatimskiej
i Jej Synowi...do Nieba bram posyłam.
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ╠♥★♥╣❤️❤️❤️╠♥★♥╣
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Światełko pamięci Kazimierzu [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,tak długo nie mogłam Ci zapalać światełka pamięci,wydawało mi
się jak gdybym Cię zaniedbywała.Światełko z modlitwą...dla Ciebie na
dzisiaj.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.