Rozłąka jest naszym losem,a spotkanie nadzieją . Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Pamiętam,bo nie da się o Was zapomnieć,
a nikt nie zabije o Tobie wspomnień...na zawsze pozostaniesz w sercu mym i
pamięci.Moją modlitwę i swiatełko zostawiam.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
❤❤❤Smutna jest miłość, gdy ból się uśmiecha, smutne są oczy bo nie
nawidzą słońca, smutne jest serce, gdy tęskni bez końca...❤❤❤
Zgłoś SPAM
HALINA G.
MOJA PAMIĘĆ...((.)). R.I.P.((.)).
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿ Życie jest ulotne,
pamięć wieczna ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️✿⋞♡⋟✿
Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️
✿⋞♡⋟✿
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Rozłąka jest naszym losem,a spotkanie nadzieją . Światełko pamięci.
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Tęsknota otulona ciszą,nadal płyną łzy spod powiek...tak trudno bez
Ciebie żyć,jeszcze trudniej o Tobie zapomnieć.Szept modlitwy i zapalony
płomyczek dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Brakuje słów,brakuje sił...nie brakuje nam tylko łez i bólu..Serdecznie
dziękuję za pamięć o moich bliskich podczas mej nieobecności(choroba)
Bez Ciebie moje życie,nie ma już żadnego dla mnie znaczenia,zagłębiona w
smutku...szukam sensu swego na tym świecie istnienia.Codzienna pamięć i
modlitwa.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
◕☀️◕═════♣ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ♣═════◕☀️◕
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci◕☀️◕═════♣ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ♣═════◕☀️◕
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.