~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Nie ma Kaziczku szczęścia bez i łez i nie ma życia bez śmierci,modlę się
i zapalam Ci...lampeczkę mojej codziennej pamięci.(((**)))
Zgłoś SPAM
HALINA G.
Pokój Ci na wieki duszo,
w grono świętych przyjęta...
Niech aniołowie Ci śpiewają,
a wszyscy święci,
w modlitwie za nas,
tęskniących, trwają...
(((»̭̌ะ))) Światełko ku pamięci..
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
♥❤️♥ Niech w naszych sercach zagra i dotknie strunę pamięci, uleci jak
ptak do nieba, gdzie Bóg gdzie Wszyscy Święci, Pokój Ci wieczny.
♥❤️♥
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
☀️ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ ะ̭̌«̭☀️»̭̌ะ
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
To było bardzo bolesne dla mnie rozstanie,lecz taka była Twa wola Panie.BÓG
Cię Kaziu powołał do Królestwa Nieba i z Jego wolą pogodzić się
trzeba.Moja modlitwa i jaśniutki płomyczek dla Ciebie.((**))
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Dobry Jezu a nasz Panie daj Mu wieczne spoczywanie
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczyslawa
Cisza...Każdego z nas weźmie w swe ramiona Za życia ucieczką od trudu
i znoju Po śmierci domem wiecznego spokoju...[*]
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
"Szczęśliwi,którzy mieszkają w Twym Królestwie Panie."Kaziu,mój
zapalony płomyczek pamięci,z szeptem modlitwy w Twej intencji,posyłam dla
Ciebie na dzisiejszą niedzielę.(((***)))
Zgłoś SPAM
HALINA G.
(♥) Niedzielny płomyk mojej pamięci dla duszy Twojej (♥)
Zgłoś SPAM
mama Paulinki żona Mieczysława
Wszystko odeszło i nie wróci.... została tylko szara rzeczywistość...
myśli błądzących wśród labiryntu słów.... bo nie ma Was....Kochani
Ogromna siła zabierająca wszystko, zostawiająca zapłakanym żałobnikom
smutek w sercach, żal, że wielu rzeczy z Ukochaną Osobą nie zdążyli
zrobić ...i świadomość nieodwracalności...
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Tęsknota w mym sercu zostawiła znak,a ból i rozpacz,to tej
tęsknoty...smak.Moja modlitwa i zapalona lampeczka dla Ciebie.((***))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.