Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247944
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,jasnym płomieniem pali się znicz,każdy z nas go zapala szepcząc cicho pacierze...za Tych o których zawsze pamiętamy bo Ich kochamy,a Oni są już u Pana Boga w Niebie(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu,bez Ciebie moje życie nie ma już znaczenia,zagłębiona w smutku...wciąż szukam sensu mego tu istnienia.Niech ma modlitwa i zapalony płomyczek dla Ciebie,lśni jak gwiazdka na Niebie(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moje światełko i modlitwa,Kaziutku w Twej intencji(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Wy tam na górze na wieczność jesteście ukołysani,wasze Dusze gdzieś tu pewnie fruwają nad nami,lecz jestem pewna,że w moim sercu...na wieczność jesteś schowany.Modlitwa na Niedzielę.(((**)))
Zgłoś SPAM
((*))
❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Czas szybko mija,dni lecą,a moje serce nadal w bólu i niedoli...nikt kto sam nie przeżył tej smutnej rozłąki,nigdy nie zrozumie,jak bardzo ona boli.Światełko i szept modlitwy dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ [*] ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Pamiętam ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Lata przeminęły lecz ból nie przeminął,bo serce me nadal płacze,choć wyschły już łzy...pamięć o Tobie z tęsknotą związana,zostanie tu ze mną do końca mych dni.Szept modlitwy Ci ślę(((**)))
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Cóż warte jest życie bez Ciebie,cóż wart jest najpiękniejszy nawet słoneczny dzień,gdy nie ma już Ciebie Kaziu obok mnie.Moje światełko z modlitwą Ci ślę.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
[*]
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Cichutko drzewa szumcie,mego Kazia nie obudżcie,niech w spokoju spoczywa Jego Dusza...mam nadzieję,że już w Niebie szczęśliwa.Szept modlitwy w Twej intencji i światełko mej pamięci(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja pamięć,modlitwa i zapalony płomyczek Kochanie dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   221   222   223   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011