Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247942
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,za Twe dobre serce,miłość do ludzi i cały Twego życia trud,modlę się by Cię przyjął do Swego Królestwa...miłosierny i sprawiedliwy Bóg.(((**)))
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
"Tak naprawdę nigdy nie umiera Ten,kto nadal żyje w naszym sercu i naszej pamięci"Spokojnego snu wiecznego mój mężu,niech wieczna radość w Niebie będzie Twym udziałem.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️[*]❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️[*]❤️
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️ Dobranoc ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu,Twe serce chciało jeszcze bić,lecz już nie mogło,moje zaś czasem nie chce już bić,lecz widocznie jeszcze musi...modlę się codziennie...o spokój Twej duszy.((**))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia,Sporczyk
Radość mego życia przeminęła szybko,lecz ból po Tobie Kaziutku jest wieczny,dlatego każdego dnia kochanie...modlę się i zapalam światełko mojej o Tobie dozgonnej pamięci.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Pamiętam,bo nie da się o Tobie Kaziu zapomnieć,a nikt nie ukradnie mi wspomnień,więc na zawsze zostałeś w mym sercu i mojej pamięci.Weekendowe światełko i modlitwę ślę dla Ciebie do Nieba.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ [*] ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Pamiętam ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia,Sporczyk
Do końca dni mego życia,nikt muru pamięci o Tobie Kaziutku nie skruszy,a codzienna za Tobą tęsknota,nigdy nie pozwoli mi...łez płynących z mych oczu osuszyć.Szept modlitwy z płomyczkiem dla Ciebie(*)
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Cichutko drzewa szumcie,mego Kazia nie obudżcie...niech w spokoju spoczywa jego Dusza,mam nadzieję,że już w raju szczęśliwa.Mój szept modlitwy i zapalona lampeczka kochanie dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ [*] ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Pamiętam ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   220   221   222   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011