Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247933
Zapalone ponad rok temu
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY•♥• ❤️ •♥•▒░╱♥╲░▒•♥• ❤️ •♥•
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─ Światełko i modlitwę zostawiamy •*´¯`✿─═◕ ❤️❤️ ❤️◕═─•*´¯`✿─•*´¯`✿─═◕ ❤️❤️❤️ ◕═─•*´¯`✿─
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,odszedłeś cicho i bez pożegnania,jak Ten,kto nie chce swym odejściem smucić,jak Ktoś kto wierzył w chwili rozstanie...że może jeszcze do mnie tu wróci.Światełko z modlitwą.(((**)))
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Jak mam żyć,jak spać i śnić?Tak dużo smutku i bólu jest we mnie,Wiem,ze ból z tęsknotą kojarzą się razem...wierzę i mam nadzieję,że kiedyś w Niebie spotkamy się razem.Światełko z modlitwą Ci ślę
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
♥»________❄️ ♥»_______☀__❄️ ♥»______$____❄️ ♥»_____☀__♥♥__❄️ ♥»______❄️_♥♥_☀____ ♥»________♥♥______ ♥»_____ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY___ ♥»_____❄️_______☀___
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!To było dla mnie bardzo bolesne rozstanie,lecz taka była Twa święta wola PANIE...Bóg Cię powołał do Królestwa Nieba i z Jego wolą pogodzić się trzeba.Szept modlitwy w Twej intencji(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,jaśniutkie światełko zapalam dla Ciebie i z szeptem modlitwy posyłam w Twej intencji...do naszego OJCA w Niebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☘️ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ☘️ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY☘️ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ⭕ ⭐ ☘️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Za Twe dobre serce,miłość do ludzi i cały Twego życia trud,modlę się,by Cię przyjął do Swego Królestwa...miłosierny i sprawiedliwy BÓG.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
((*))
❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Trudno,gdy Ktoś odchodzi i milknie jego głos,jeszcze trudniej się z tym pogodzić i znieść ten cios,zostaje pustka i pęknięte serce,nie zastąpisz go niczym więcej.Modlitwę i płomyczek ślę((*))
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   217   218   219   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011