Kochanie,odszedłeś cicho i bez pożegnania,jak Ten,kto nie chce swym
odejściem smucić,jak Ktoś kto wierzył w chwili rozstanie...że może jeszcze
do mnie tu wróci.Światełko z modlitwą.(((**)))
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Jak mam żyć,jak spać i śnić?Tak dużo smutku i bólu jest we
mnie,Wiem,ze ból z tęsknotą kojarzą się razem...wierzę i mam nadzieję,że
kiedyś w Niebie spotkamy się razem.Światełko z modlitwą Ci ślę
«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY «•*•»
▬▬☆▄)(❤️)(▄«•*•» ▬▬☆▄)(❤️)(▄
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!To było dla mnie bardzo bolesne rozstanie,lecz taka była Twa święta
wola PANIE...Bóg Cię powołał do Królestwa Nieba i z Jego wolą pogodzić
się trzeba.Szept modlitwy w Twej intencji(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kochanie,jaśniutkie światełko zapalam dla Ciebie i z szeptem modlitwy
posyłam w Twej intencji...do naszego OJCA w Niebie.(((**)))
Kaziu!Za Twe dobre serce,miłość do ludzi i cały Twego życia trud,modlę
się,by Cię przyjął do Swego Królestwa...miłosierny i sprawiedliwy
BÓG.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘***
❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘
Zgłoś SPAM
((*))
❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Trudno,gdy Ktoś odchodzi i milknie jego głos,jeszcze trudniej się z tym
pogodzić i znieść ten cios,zostaje pustka i pęknięte serce,nie zastąpisz
go niczym więcej.Modlitwę i płomyczek ślę((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.