Tęsknota za Tobą Kaziu,otulona ciszą,nadal kapią łzy spod powiek,tak trudno
mi bez Ciebie żyć,a serce me...od 8 lat tkwi w żałobie.Szept modlitwy w Twej
intencji i zapalony ognik mej pamięci.(((**)))
Kochanie,codziennie zapalam w zniczu płomyczek dla Ciebie,a szept
modlitwy,posyłam do naszego PANA w Niebu.Odszedłeś Kaziutku w wszechświat
daleki...bądż TAM szczęśliwy na wieki.(((**)))
Dziękuję za pamięć o Karolu podczas mojej nieobecności. Światełko
pamięci [*] Kazimierzu
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Melodię ciszy Ci zanucę,słowa modlitwy popłyną same,sercem mym do
czasów wrócę...kiedy byliśmy codziennie razem.Moja modlitwa i zapalony
płomyczek...dla Ciebie.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀ Modlitwy szept i
światełka blask na znak naszej nieustannej
pamięci☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Dudni w uszach cisza,zegar jak by przestał odmierzać czas,natrętny w głowie
spokój...Boże dopomóż,by mój krzyk przerwał tę ciszę i więcej nie
ranił nas.Kochanie,moja pamięć i modlitwa dla Ciebie((*))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.