Wszyscy,którzy zasnęli juź snem wiecznym,są napewno w Niebie
bezpieczni...Bóg dał Im szczęście i spokój wieczny.Kochanie,moja modlitwa i
zapalony plomyczek dla Ciebie.(((**)))
Kaziu!Dziś mija 8 smutna Rocznica,wszystko co było piękne,gdzieś w
wszechświat uleciało,jedynie w mym sercu smutne wspomnienie i ogromne
cierpienie zostało.W Twej intencji szept modlitwy ślę do Nieba.
Zgłoś SPAM
Monika
Kochany Tatusiu, mija dzisiaj kolejna Rocznica Twojego odejscia... Na zawsze
jednak pozostaniesz w moim sercu. Dziekuje Ci za wszystko, kocham, Monika
Zgłoś SPAM
mama Marty
Panie Kazimierzu w tą smutną rocznicę pamięć i modlitwa.
Zgłoś SPAM
((*))
✞Rocznicowe światełko pamięci✞
Zgłoś SPAM
(*)
rocznicowe światełko...(*)
Zgłoś SPAM
Ku pamięci...
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Bóg mi zabrał Ciebie w nieskończoną dal,mnie pozostały łzy,tęsknota za
Tobą i ogromny źal.Spoczywaj Kaziu w pokoju,ja ślę Ci modlitwę i zapalony
płomyczek do Nieba.(((**)))
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Tu jest pamięć i palący się znicz,tutaj napis i wiązanka pozostanie,ale
Ciebie Kaziutku tu juź nie ma,bo w Niebie masz swe wieczne spoczywanie.Moja
modlitwa i zapalona lampeczka(((**)))
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.