Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Kazimierz Sporczyk


* 11.05.1940

 

+ 06.11.2011

Miejsce pochówku: Cmentarz Północny, Warszawa, kwatera OI 16-6-7

,

woj. mazowieckie

pokaż wszystkie
wpisy (18)
Licznik odwiedzin strony
247902
Zapalone ponad rok temu
Zofia.Sporczyk
Kaziu!Cóż mogę dla Ciebie zrobić,gdy jesteś tak bardzo daleko?Zapalam światełka,modlę się w Twej intencji i na spotkanie z Tobą w Niebie czekam.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Źal nadal serce ściska,wspomnienia zostały na zawsze....w mym sercu i myślach i choć Kaziu twe miejsce juź z Aniołami w Niebie,w kaźdym z nas została jakaś czastka Ciebie.Szept modlitwy ślę((**))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️DZIĘKUJEMY ZA ŚWIATEŁKA PODCZAS NASZEJ NIEOBECNOŚCI❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Kaziutku!Nikt nie wyrwie mi z serca pamięci o Tobie,zawsze będę o Tobie pamiętać,modlić się w Twej intencji i zapalać światełka...na Twym realnym i wirtualnym grobie.(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Moja pamięć,zapalony dziś płomyczek w Święto 101 Rocznicy Odzyskania naszej Polskiej Niepodległości,wraz z modlitwą w Twej Kaziu intencji,ślę do Nieba bram.(((**)))
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Oni są nadal jak żywi,nadal wytrwale tkwią pośród nas...Ich Dusze przy nas pozostały,jedynie ciała zabrał już czas.Zapalam światełko,a szept modlitwy,ślę do Nieba bram(((**)))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Błysnąłeś w mym życiu Kaziu,jak wielkie szczęście,jakieś urojenie złote,potem zgasłeś by zostawić mi...ból i tęsknotę.Pochylam głowę w zadumie i modlitwie w Twej intencji.(((**)))
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Zofia.Sporczyk
Ludzie są razem nie tylko wtedy,gdy się znajdują obok siebie,ze mną wciąż jesteś Kaziu kochany,mimo że odeszłeś i jesteś w Niebie.W mym sercu nadal gościsz,dając mi spokój i trochę radości.(((**)))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))NA NAJBLIŻSZE TRZY DNI~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   211   212   213   ...   755   756    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Monika Szustak
07.11.2011