... smutno.. tulę mocno do serca rodziców-dziadków..
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Córuś,Jędruniu,Was nie ma,a my żyjemy,ale sił już na to życie
brak.Tęsknię coraz bardziej,ból rozrywa serce.Kocham.....mama-babcia
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Światełko do samego nieba.... ... Spijcie spokojnie....Niech Dobry Bóg
zawsze Was za rękę trzyma.... Bądźcie szczęśliwi w Raju....
Zgłoś SPAM
J
Mamie...
Zgłoś SPAM
J
Jedruli...
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
Dla Jędruli.
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
Dla Karolinki.
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dzieci Nasze, z Ukochaną Basią i Ukochanym Romanem puściliśmy Wam lampioniki
do Nieba ... w Twoim ulubionym miejscu,Jędruniu.......może widzieliście....
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Gdzieś....kiedyś po drugiej stronie musimy się spotkać......(*)
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Strugą po policzku płynie gorzka łza...ta łza to tęsknota..bo Was tak
bardzo brak..[*]
Zgłoś SPAM
Martyna
Karolince i Jedrusiowi niekonczace sie swiatelka prosto do nieba...Dlaczego Bog
tak postanowil,dlaczego zabral Was do siebie...Nigdy tego nie zrozumiem...
Zgłoś SPAM
Ilona i Monika Pudurek
Nasze wspomnienia nigdy nie zgasna. Moniko, Andrzeju i Zuziu myslamijestesmy
zawsze z wami
Zgłoś SPAM
Karolina
Jędrusiowi i Jego Mamusi.. cały czas w moich myślach
Zgłoś SPAM
K-ce
Jędrusiu,Karolino-tylko pustka i cisza.
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
MARIA
Niech Wasz świat... będzie pełen szczęścia i miłości.
♥ ♥ ♥ ¸¸.•*´¯`✿
♥ •*´¯`✿
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.