Dziękuję,Dzieci, za dzisiejszą opiekę nad Zuzią,kocham Was.Dobranoc w ten
przerażająco smutny,zimowy wieczór-mama i babcia
Zgłoś SPAM
MW
smutno strasznie...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
To nie prawda, że czas goi rany ...
Zgłoś SPAM
M.D.
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Zwolińska
Zgłoś SPAM
Nieznajoma M
Zgłoś SPAM
EMILIA
GDY SPOGLĄDAM NA WASZE ZDJĘCIA A ŁZY SPŁYWAJĄ PO POLICZKACH!!!!!DLA
RODZICÓW DUŻO ZDROWIA!!!!(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Marta
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Bądź mym oparciem, gdy nie mam sił... Prowadź mnie drogą przez tysiąc
mil... Ozdób kwiatami, by zapach trwał... Przytul myślami i ogień daj...
Bądź moją wiarą, gdy brak jej mi... Bądź moim stróżem..
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
Asia
Zgłoś SPAM
Martyna
Niech dobry Bog zawsze Was za reke trzyma,ja jestem ciagle przy WAs
myslami,codzien mam Was w modlitwie.Tule do serca rodzicow-dziadkow...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
Karolinko..Jędrusiu ♥♥♥ Chociaż Wasze oczy zgasły..Nadzieja w nich
pozostała..Ona nie poszła za Wami..Lecz z nami pozostała..[*]
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Jędruniu,Wnusiu,czuwaj dzisiaj nad Swoją "Księżniczką Zuziczką"
Zgłoś SPAM
mama
Kalusiu, Córeczko ,czuwaj dzisiaj nad Swoją Siostrą
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.