Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci (*)(*) Dużo
siły jutro !!!
Zgłoś SPAM
Aga z Krakowa
Jestem u Was codziennie, chociaż w realnym życiu nigdy się nie spotkaliśmy.
Zapalam światełka pamięci [*] [*] oraz dla Olgi Antosia [*]
Niestety moją rodzinę spotkała kiedyś też taka sytuacja :(
Zgłoś SPAM
M.D.
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Dobranoc Kalusiu,dobranoc Jędrulku.Jutro trudny dzień.Dodajcie nam dużo sił
podczas rozprawy.Kocham bardzo i bardzo tęsknię.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
W jednej chwili,w ułamkach sekund śmierć odebrała nam okruchy marzeń.I
cóż pozostało, kiedy pęka serce?.....
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
Wysyłam tysiące cieplusich światełek do nieba dla Was Karolinko i Jedrusiu
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Właśnie od Was wróciłam,Dzieci moje najkochańsze,a Dziadek pojechał.My bez
Was nie potrafimy żyć.
Zgłoś SPAM
Iza
...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Ania Mikulska
w ciągłej pamięci...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Aftańskiej
♥ Karolinko ♥ Jędrusiu ♥
Zgłoś SPAM
K.B.
Zgłoś SPAM
mama śp Agniesi ((*))
PAMIĘTAM O WAS ANIOŁKI ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
mama Emilka
Promyczki do nieba dla Was......(*)
Zgłoś SPAM
babcia M.
mojemu Wnusiowi...
Zgłoś SPAM
mama
mojej Córeczce...
Zgłoś SPAM
EMILIA
aniołeczki mój wyjazd i synka zabieg ; nie pozwolił mi być blisko was!!ale
od poniedziałku to się zmieni; na tej trasie padnie pytanie ;jak zawsze;
pamiętam o was codziennie!!!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.