Kochane aniolki,dzis trudny dzien dla Waszych bliskich-dajcie im duzo sil.Pani
Moniko i Panie Andrzeju jestem w tym dniu blisko z panstwem,tule mocno...
Zgłoś SPAM
Edyta siostra Magdaleny Siennickiej
Ilekroć na Was spojrzę, łza po moim policzku płynie. Panie świeć nad ich
duszyczkami i czuwaj nad bliskimi, którzy cierpią po ich stracie
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
J
Swiatełko dla Was. A dla P.Moniki i P.Andrzeja dużo ciepła i siły...Myślami
z państwem w tym trudnym dniu...
Zgłoś SPAM
J
Światełko dla Mamy Jędrusia...
Zgłoś SPAM
J
Jedruniu swiatełko dla Ciebie...
Zgłoś SPAM
Karolina
.. dla Was światełko i pamięć.. a Najbliższym dodaję dzisiaj dużo
siły...
Zgłoś SPAM
Z.
Zgłoś SPAM
Ania Mikulska
z Wami i Waszymi Bliskimi
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
Dla Was.Dla mamy z synkiem.
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Kochani,dzisiaj po raz kolejny stawimy czoła temu,kto pozbawił Was
życia.Trudny to dzień,ale musimy dać radę- dla Ciebie Córeńko i dla Ciebie
Jędrulku.Kocham...
Zgłoś SPAM
Barbara Demich - Babcia Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
[x][x][x]
Zgłoś SPAM
K.B.
07.02...
Zgłoś SPAM
Ewa
często wspominam..
Zgłoś SPAM
siostra śp.Marysi
(*)
Zgłoś SPAM
Karolina
.. dobranoc Aniołki.. przyjdźcie we śnie do rodziców - dziadków,
poprzytulajcie ich mocno..
Zgłoś SPAM
ilona
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
{*}Światełka Pamięci{*}
Zgłoś SPAM
Ewelina- Siostra Śp Darka Dukiewicz
Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią im się płaci (*)(*) Dużo
siły jutro !!!
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.