Dobranoc kochane aniolki..odwiedze was wkrotce na nowinie.zapale swiatelko
pochyle glowe i po raz kolejny zapytam boga dlaczego..spijcie spokojnie i dajcie
sen rodzicom-dziadkom.
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Jędruniu,Wnusiu Jedyny,gdzie Ty jesteś Kochany?Babcia tu na Ciebie czeka....a
Ty uporczywie nie wracasz..
Zgłoś SPAM
mama
Tata ,jak codziennie,jeszcze u Was.Dobranoc Córeczko moja,śpij Kochana.Tak bym
chciała choć przez małą chwileczkę Cię przytulić...
Zgłoś SPAM
mama wiktorka
{*}{*}
Zgłoś SPAM
mama aniołka Fabianka Jurkowskiego
Jest takie miejsce w sercu,którego nie zburzy żadna zamieć...takie miejsce
szczególne... miłość,wspomnienie i wieczna pamięć...
Zgłoś SPAM
mama Mateusza Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
(*)♥(*)
Zgłoś SPAM
Filipek i mama
światełko dla was kochane aniołki
Zgłoś SPAM
Filipek 7 lat z mamą
Brakuje mi ciebie Jędrusiu kuzynie ferie minęły mieliśmy z górki
zjeżdżać lubiłeś do mnie przyjeżdżać taka pustka i łzy
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
Kasia Janas
Światełko dla Was Aniołki...
Zgłoś SPAM
nn
1
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Karolinko,Jędruniu,jadę do Was Dzieci,zaraz będę.Zaopiekujcie się Anią
O,gdziekolwiek jesteście....Kocham -maminka-babinka.
Zgłoś SPAM
N.N.
Zgłoś SPAM
Marta
Zgłoś SPAM
mama-babcia
Kaluniu,Jędrusiu,nie daję już rady,serce ściśnięte,sił brakuje na
wszystko.Jak żyć bez Was Dzieci Najkochańsze ?
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.