"Przeżyte chwile nie giną. Nie wiemy nigdy, kiedy wypłyną z
przeszłości, by nałożyć się na to, co przeżywamy obecnie."
Zgłoś SPAM
Iza
Zgłoś SPAM
J
Jego Mamusi...
Zgłoś SPAM
J
Jędruli...
Zgłoś SPAM
kasia dębiec
pamiętam..światełka dla Was [*][*]
Zgłoś SPAM
Basia i Romek.
[*] [*]
Zgłoś SPAM
babcia
Jędruniu Najsłodszy,dla Ciebie Elmusiu Jedyny to światełko
Zgłoś SPAM
mama
Mojej Kalusi.Kocham Cię Córuś moja.Czuwaj nad Anią...
Zgłoś SPAM
...
Zgłoś SPAM
mama ANI O lat 19
dla Karoliny i Jędrusia^... choć Was nie znałam teraz jesteście mi bliscy...
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
Każdego dnia niezmiennie to samo - Słońce zaszło, choć dzień był jeszcze
...
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
mama Anetki Jucha
Wspomnienie i nadzieja, że kiedyś się spotkamy na jednej z nieba dróg
pozwala nam tu żyć...Światełko i modlitwa dla Ciebie...Odpoczywaj w
pokoju.....
Zgłoś SPAM
Lusia
Pamiętam o Was-Karolinko,Jędrusiu a także Olgo i Antosiu-modlimy się za Was
i Wszystkie Aniołki-cieszcie się Razem będąc już w Niebie-lampeczka cudna
niech świeci!
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Wszystkie dni i noce są dla Was. Wszystkie myśli kierowane ku Wam. Gdyby
modlitwy były wysłuchane bylibyście wśród nas.[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.