[*][*] znowu opada kolejna kartka z kalendarza,tak jak lekko już żółte
liście z drzew.Kolejny dzień się kończy,a jutro nowy się obudzi.Nadal
jednak jesteście wśród nas.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dzieci Moje Najdroższe,nasz czwartek się kończy.Dziękuję Wam za pomoc
dzisiejszą..niby drobiazg,ale dziękuję.Bardzo nam smutno,bardzo nam żle,że
już nic nigdy...Kaluniu,Elmusiu..
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Jędrusiu, Twoja Mamusia jest szczęśliwa, bo jest blisko Ciebie, ale Twojej
babci i dziadkowi bardzo Was brakuje.
Zgłoś SPAM
M.JARECZKA PYRSAKA
JĘDRUSIU-KAROLINKO-KOCHANE ANIOŁECZKI,ZBLIŻA SIĘ JESIEŃ A Z NIĄ SZARE
DNI.I MY BĘDZIEMY Z NIMI SZAROŚCIA.DOBRANOC KOCHANI
Zgłoś SPAM
M.D
Nieustannie z Wami
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Niewiele Ci mogę dać ,w koszyczku swych dłoni przynoszę Ci słońce zaufaj
mi proszę i otwórz swe ręce to światło,nadziei chcę z Tobą się
podzielić Zaufaj mi proszę bo chcę Cię tylko dotknąć zobacz (*)
Zgłoś SPAM
Do Pani Kasi Nieznajomej,a tak Bliskiej
Pani Kasiu Kochana,bardzo dziękuję za wczorajszą wizytę,za lilię białą i
pamięć o Naszych Dzieciach Ukochanych.To dla nas niezwykle ważne.Bardzo nas
Pani wzruszyła.Przytulamy mocno-Monika i Andrzej.
Zgłoś SPAM
Asia
Karolinko,Jędrusiu tysiące światełek dla Was (*)(*)(*)(*)........
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wasze Dusze bujają w przestrzeni, na tęcze wstępujecie powoli, tak szybko
umknęliście Kochani z tej ziemi, na przekór naszej woli....
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;Pozostaniecie na zawsze w sercach tych, którzy Was kochają; .....swiatełko
naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Każdy Nasz dzień jest pamięcią, każdy dzień tęsknotą, żalem,
cierpieniem, ciągłym niedowierzaniem ... ;,(..! Aniołeczki kochane tak bardzo
was kochamy.. Wy żyjecie w Nas :"(..!Karolinko,Jędrusiu
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Bóg nie potrzebuje naszych dzieł,lecz jedynie naszej miłości.Światełko dla
Was Karolinko -Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Justynki Cuber
Od gwiazd pochodzimy i ku gwiazdom zmierzamy. Życie jest jedynie podróżą w
nieznane
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Została nam tęsknota i wspomnienia.....(*)
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego
Są takie chwile w życiu każdego człowieka, od których nawet pamięć
ucieka. Lecz są też chwile, dla których trwania, warto poświęcić wieki
czekania.
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Słowa nie wyrażą cierpienia, łzy nie umniejszą bólu, słonce nie rozjaśni
twarzy, nic już nie będzie takie jak było..
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.