Dzień dobry Kochani...tylko, że dla Waszych Bliskich żaden dzień nie będzie
już dobry, nigdy. Światełka najjaśniejsze dla Ciebie Karolinko i Twojego
Syneczka
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Śmierć przychodzi nie pytając, czy może, zabiera tych, których tak bardzo
kochamy, a potem pustka i serce krzyczy: dlaczego Boże?? Światełko i
modlitwę zostawiam....
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Halina
Życie płynie bardzo prędko: przenosi nas z raju w otchłanie piekieł, w
ciągu paru sekund...((**))
Zgłoś SPAM
Basia
[{**}] dziękuję Elmusiu,że mnie dziś odwiedziłeś.Jednak przebudzenie było
jeszcze bardziej smutne...Zapalam Twojej Mamie i Tobie płomyki mej ciągłej
pamięci.
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
...Zgaszoną świecę można zapalić lecz Wam już życia nic nie
przywróci...Wy odeszliście,zniknęliście gdzieś w dali, świat nasz zawalił
się i zasmucił.....
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
mama Janka Zawodnego
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dobranoc Kochani.Jutro piątek.Rano do szkoły ,Elmusiu,po rogaliki bez maku
powinnam biec raniutko,włożyć do śniadaniówki razem z actimelkiem
truskawkowym i zawieżć Cię do szkoły.Niczego już nie zrobię
Jacy jesteście kochani, ja płaczę razem z Wami, Karolinko, Jedrusiu dzieci
kochane...
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Tęsknota ,ból,cierpienie ,pamięć ,
wspomnienie...
Nie znają czasu pozostają na zawsze...
Światełko pamięci [*].Karolinko za wczoraj zapalam Tobie światełko
urodzinowe (*)
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.