Są w życiu takie chwile,które niszczą nasz poukładany świat.
Ale są też chwile,których nie da się niczym zastąpić.To właśnie dla
każdej z tych chwil warto żyć i je wspominać(*)
Zgłoś SPAM
IR
...
Zgłoś SPAM
babcia Monika
Kocham Cię,Jędruniu...
Zgłoś SPAM
mama
Kocham Cię,Córeczko...
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dzień dobry Kochani...Karolinko, Jędrusiu...tak bardzo źle bez Was, tak
beznadziejnie i pusto
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Na „dzień dobry” Dzieciaczki kochane... w ostatnią Niedziele
Września...♥♥♥
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] niedzielne światełko
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] Tyle jest smutku w naszym wzroku,zbyt gorzko przyznać,zbyt boleśnie,że
tylko i miedziany spokój,pozostał nam,w tym póżnym wrześniu... < Sergiusz
Jesienin>
Zgłoś SPAM
Mama Karola Wiśniewskiego
Kolejna niedziela bez Was [*]
Zgłoś SPAM
Twoja babcia Monika
Niedzielny poranek ,Jędruniu.Widzę Cię,jak jesteś u nas,siedzisz jeszcze w
pidżamce,włoski po spaniu roztargane a ja szykuję Twoje ulubione tosty z
białym serem i monte do "dogryzki",jak mówiłeś.
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Twoja mama
Niedziela-cisza..słońce świeci bezlitośnie a przecież nie powinno.Kiedyś
gwar u nas,radość,szczęście największe z możliwych.Teraz PUSTKA,Córeńko
Moja.Bardzo Cię Kocham Talulilko,kocham ponad wszystko.
Zgłoś SPAM
r
Zgłoś SPAM
EWA BILICKA
\\\"Ten żal nieukojony w sobie nosimy Tę tęsknotę dotkliwą
...\\\" Pozostawiam swoją pamięć i modlitwę na dzisiejszy dzień (*)
Zgłoś SPAM
Halina
Tęsknota...Jest dowodem najszczerszej miłości, a jednocześnie
wyniszczającą siłą...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.