Dobranoc Moje Dzieci.Basinka z Romanem lampioniki do Was puścili..czy Wy to
widzicie Najdrożsi?
Jutro Twoje Święto,Elmusiu,pewnie lizaczka od koleżanek byś dostał...Kocham
Was ponad wszystko..
Zgłoś SPAM
mama Tomka Konopskiego
Wierzę... Że się kiedyś spotkamy. Tam na górze... Na końcu naszej drogi.
Na zawsze wszyscy Razem zamieszkamy... I nie będziemy czuć już
trwogi…[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Anetki Jucha
Odeszli w ciszy mrok już ich nie ma,a po nich została tylko cisza i choć ich
serca nie biją już i choć ich nie ma to cisza szepce,że oni żyją nadal na
serca dnie więc zasłuchajmy się w ciszę....
Zgłoś SPAM
M.D
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*] Dla Karolinki i jej synka Jędrusia.
Zgłoś SPAM
Wojtek bliski Eweliny Skwary
Gdyby nie nadzieja serce by pękło.:((*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
Mama Radka
Dla was Kochani
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
MAMA ZUZI ZIEMBY
Najjaśniejsze światełko do samego nieba Karolinko i Jędrusiu.
Zapalam światełka za wszystkie dni mojej nieobecności.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Panuszewskiego - pamiętam ♥
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Dla was kochane ANIOŁKI światełko pamięci mojej na niedzielę.
Zgłoś SPAM
Ania, Maciej, Mateusz i Andrzej
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N.
*** ANIOŁKI *** STĄPACIE WŚRÓD GWIAZD KORYTARZY... I NAWET WAM SIĘ TU
WRACAĆ NIE MARZY... BO WASZ NOWY ŚWIAT JEST TAK DALEKI... NIECH WAS KOCHANE
ANIOŁKI, PAN BÓG SWOJĄ MIŁOŚCIĄ OTOCZY NA WIEKI...
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*] nasze myśli uciekają do Was i do Elmusia-profesorka.
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Smutne jest życie bez słońca.Bez słońca smutny jest ptak,smutne jest życie
człowieka,gdy bliskich osób mu brak.Światełko dla Ciebie Jędrusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.