Nasza miłość jest silniejsza niż śmierć i będzie trwać
wiecznie...:"( ! Aniołeczki nasza Pamięć .. Smutno !
Zgłoś SPAM
siostra Krzysia Jendrzejczaka
[*] światełko pamięci
Zgłoś SPAM
Halina
Gdziekolwiek zamknę oczy-widzę tylko Was...nawet gdy łzy płyną, gdy
słońce świeci...pytam Boga: gdzie są moje dzieci?
Zgłoś SPAM
Ciocia Pawełka Runge
Aniołki Kochane... Sercem z Wami...(*)
Zgłoś SPAM
IZA
...
Zgłoś SPAM
Basia i Romek
[*][*] światełka pamięci dla naszych przyjaciół Karolinki i Jędrusia.
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
tak bardzo źle i smutno bez Naszych Kochanych Dzieci
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Nagle i okrutnie z serca nam wyrwano - to co było skarbem na zawsze zabrano...
Trudno to zrozumieć,czarna rozpacz miota, spokój już odpłynął..została
tęsknota.[*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp. Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dzień się budzi.Słońce wschodzi,Dzieci do szkoły się szykują,dorośli do
pracy a Wy Dzieci Moje już nigdy nic..z tym się nie pogodzę.Kocham Was bardzo
i bardzo tęsknię.Środa dzisiaj,Jędruniu i skałki..
Zgłoś SPAM
Rodzice Paulinki
Dzień dobry Karolinko, dzień dobry Jędruniu...światełka dla Was Kochani na
ten jesienny smutny dzień...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.