Chociaż ból serce rwie to wiem, bez Was czas nie zatrzyma się. Świat nie
zabierze mi łez, bo tylko ten ból mój jest…[*]...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...sił już dziś zabrakło...do smutnego
jutra Kochani
Zgłoś SPAM
B. i R.
9
[[**]] Niech wszystkie gwiazdy,które błyszczą dziś na wieczornym
niebie,utulą Was swym blaskiem. Dobranoc.
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
ania
... [*] [*] ...
Zgłoś SPAM
Rodzice Michała Ruty
Zgłoś SPAM
Karolina
Karolince i Jędrusiowi .. na dobranoc. Pani Moniko, Panie Andrzeju..przytulam
ciepło.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Spada jedna łza, potem druga i trzecia, a nasze dusze ogarnia pustka i
smutek...i ciągle to pytanie - czemu nie ma Was blisko tutaj Kochani!
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] wieczorne światełka dla Karolinki i jej synka Jędruli...
Zgłoś SPAM
Rodzice ś. p. Przemysław Liszka
DLA CIEBIE NA DZIŚ
I JUTRO NASZE PAMIĘTANIE
O WAS
♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥*♥
Remanent życia
wychodzi na minus
pytasz
d l a c z e g o
tyle szczęścia
odebrano z życia
Twojego
d l a c z e g o
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Aniołki pozwólcie naszym myślom trzymać Was za rękę, poprowadzić przez
przepaść do ciepła słonecznych słów do zwykłych zapewnień miłości do
jutra nadziei....(*)
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
już jadę do Was Dzieci..
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Karolinko, Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
brak sił na to wszystko....
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Tak trudno w to uwierzyć,że się kogoś nie zobaczy,że to koniec,że nie
wróci,że nikt tego nie odwróci.Pozostaną wspomnienia smutek serca,łza na
twarzy której nikt nie zauważy.Światełko dla Was kochani
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Zanoszę do nieba modlitwę i pamięć codzienną za ukochane duszyczki w
niebie .Aniołki .
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.