POKÓJ WAM WIECZNY W CICHEJ
KRAINIE GDZIE BÓL NIE SIĘGA
GDZIE ŁZA NIE PŁYNIE
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] Karolince,Jędrusiowi...
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin S
Dla Was kochani na ”Dzień Dobry” światełko z głębi serca.♥♥♥
Tutaj tak smutno i ponuro...
Zgłoś SPAM
Piekarscy
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Środa,Najdrożsi,znowu słoneczna bezlitośnie..Twoje skałki
ulubione,Jędruniu,tak wspaniale się wspinałeś,byłeś najmłodszy w grupie,a
dawałeś radę..byliście Wyjątkowi,Kaluniu Moja,Elmusiu Mój...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dzień dobry Karolinko, dzień dobry Jędrusiu...światełka najjaśniejsze dla
Was na ten smutny dzień
Zgłoś SPAM
Halina
Bądźcie.. Najjaśniejszymi gwiazdami w ciemną noc, Tęczą na tle
zachmurzonego nieba... Bądźcie pamięcią w sercach swoich bliskich Po
wszystkie dni Ich istnienia...((**))
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
Najpiękniejsze chwile zostają zapisane w Naszym Sercu.Będą tam żyć -
dopóki ono będzie bić...(*)
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
K.B.
[*]
Zgłoś SPAM
IZA
..
Zgłoś SPAM
Barbara Demich babcia sp. Bartka
Zgłoś SPAM
Małgorzata Szczyrba
[*][*][*]
Zgłoś SPAM
Rodzice śp.Michałka Hrydzewicz
(*)
Zgłoś SPAM
Jola-siostra Mirka i R.Nalepka
(*) Wieczne światełka pamięci (*)
(*) KALUSI I JĘDRUSIOWI (*)
Zgłoś SPAM
Przyjaciel
Nie zamartwiajcie się Państwo tak bezgranicznie, więcej możecie zrobić
spokojem i działaniem bez emocji. Karolina i Jędrek są między nami. Na
zawsze. Proszę, przestańcie się smucić, bo Im jest smutno.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.