Pamietam(*)(*)(*)(*)
Z calego serca dziekuje za pamiec o moim Tomciu, Jego urodzinach, wszystkie
swiatelka i wsparcie dla mnie. Pozdrawiam serdecznie. Teresa
Zgłoś SPAM
IR
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
[*][*]
Zgłoś SPAM
Basia
[*][*] Wieczorne płomyki dla Was Karolinko i Elmusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspomnienia chwil spędzonych z Wami pozostaną na zawsze i nadzieja, że się
spotkamy jest dla nas ukojeniem tęsknoty....
Zgłoś SPAM
mama Emilka Lewandowskiego
Dla Karolinki i Jędrusia.....(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Michala Ruta
Swiatełko pamięci dla Was KOCHANI....KAROLINKO....JĘDRUSIU...
Zgłoś SPAM
BILICKA EWA
Wieczność przyszła za wcześnie...
Zgłoś SPAM
Bietka
Karolinko[*]Jędrusiu[*] z modlitwą i zatroskaniem o Waszych najbliższych,
których bezmiar rozpaczy odmienił bezpowrotnie.
Zgłoś SPAM
mama Mateuszka Młynarskiego
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Mariusza Karpińskiego
Pod powiekami łez brakuje, Tęsknota dręczy, wszystko smuci, W sercu Wasz
obraz się maluje, Kto nas bez Was żyć nauczy.Światełko dla Was kochani
Zgłoś SPAM
mama Ani Judy Jaciuk
Kochanym ANIOŁKOM zapalam światełko na dzisiejszy wieczór .
Zgłoś SPAM
mama Marcelka,siostra Bastka i córka Grażyny Smoczyńskiej
...światełko dla was...
Zgłoś SPAM
mama Aniołka Igusi B
Światełka pamięci [*] [*]
Kochani czuwajcie nad Wasza wspaniałą rodziną...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.