Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1484689
Zapalone dnia 01.06.2026
⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐
Zgłoś SPAM
i
(*)... (*)... czerwcowe światełko....
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wasze Święto Najdrożsi...nie potrafię nic napisać..zaraz będę u Was Dzieci moje,lizaczki przyniosę...i zapłaczę...dzisiaj 11 Rocznica Babci Myszki...i łzy
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci dla mamy z synkiem na Dzień Dziecka.
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
Dziś Wasze święto. Zapalamy Wam wirtualne płomyki pamięci. Przytulamy Rodziców / Dziadków.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Dorota
Dziś Wasze święto Kochani-płomyki pamięci ślę do Was [**], niech płoną wiecznie.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️ Tak cicho spada kartka dnia,tak cicho z oczu płynie łza,tak cicho słońce w górze lśni w błękicie,tak cicho płyną wszystkie dni bez Ciebie. Pamiętam.❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Dzieci, w waszym dniu...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
mama Ś.P. Olgusi Suter
Jest taki ból, którego nic nie ukoi… Jest taki strach, którego nic nie pokona… Jest taki żal, który nigdy nie zniknie… Jest taka tęsknota, która na zawsze zostanie
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨️••♨️ Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju, dobiwszy wreszcie do cichej przystani, odpoczywają w pokoju.. ♨️••♨️ ⭐... Światełko Pamięci dla Was kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
gdy ziemski trud juz odszdł w cień, nastał nowy, wieczny dzien, dusza spokojem cicho sni, niech radość Nieba wiecznie brzmi
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Karolinko i Jędrusiu, światełko na koniec maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Niedziela,imieniny miała Ela...imieniny Babci-Prababci Neli...Pani Dorotka Was odwiedziłą...piękne ptaszki przywiozła...tęsknię Dzieci moje...a jutro 1 czerwca...i łzy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cudowny czas,gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień - tęsknimy,a ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...Waszej pamięci Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Dorota
Kochani-pamięć o Was tli się w mym sercu codziennie, żywe płomyki zapaliłam dla Was na Jeżycach z okazji jutrzejszego Dnia Dziecka, niech płoną pełnym blaskiem. Dalsza droga do Warszawy do Paulinki.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Ostatni dzień maja a jutro Dzień Dziecka smutny bez Ciebie Aniołku.Jak boli serce matki, nie tak powinno być.Wysyłam światełka i modlitwy jak bukiety róż ,ciesz się radością nieba.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ ŚWIATELKA NA NIEDZIELĘ ❤️ Uczmy się kochać bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę.❤️⭐♣⭐❤️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   3   4   5   ...   5735   5736    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz