ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WAS, NIECH ZAWSZE SIĘ TLĄ..ღ♨️♨️ ღ
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Dorota
Niedzielne płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy.Tęsknimy mówimy do nich. Tak się
nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a
nam zostawiasz krwawiące rany. Kochani.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 20.06.2026
Wasza mama-babcia
Kolejna okrutna sobota,imieniny kota ,Jędruniu..smutno tu ...smutno bez Was
Dzieci moje...smutno do bólu...tęsknię Najdrożsi...światełko na dobranoc
...i łzy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;I zawsze będziemy Cię kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie.Będziemy
wciąż za Tobą tęsknić i płakać za Tobą skrycie; - Smutne światełko dla
Was Karolinko i Jędruiu.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdy jest pamięć, słów nie potrzeba.ڿڰۣ❤️ ڿڰŚwiatełko dla
WAS...Śpijcie spokojnie.ڿڰۣ❤️ ڿڰ
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jak wiatr - tak zmienny jest los człowieka...
☀️❤️ Sobotnio- Niedzielne Światełko Pamięci ❤️☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
Karolince i Jędrusiowi światełko pamięci zapalamy.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie
dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem.
Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 19.06.2026
Wasza mama-babcia
Mojej Kaluni,Elmusiowi mojemu...dla Was Dzieci moje światełko na dobranoc...pa
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy
światełko.-ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ-.Śpijcie spokojnie Karolinko i
Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS. Moniko, dziękuję za pamięć o mojej córeczce Katrin, za wspólne
trwanie i pełne ciepła słowa otuchy. Z życzeniami dużo sił na dalsze lata
i serdecznymi pozdrowieniami. Ricarda
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Czy słyszysz szelest skrzydeł w wielkiej ciszy. To Anioły sfruwają na
ziemię, by nas strzec..Nad każdym z nas się pochylają. Nad każdym z nas
czuwają.."♨️♨️ ♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.