Wasze Święto Najdrożsi...nie potrafię nic napisać..zaraz będę u Was
Dzieci moje,lizaczki przyniosę...i zapłaczę...dzisiaj 11 Rocznica Babci
Myszki...i łzy
Zgłoś SPAM
mama Marty
Światełko pamięci dla mamy z synkiem na Dzień Dziecka.
Dziś Wasze święto Kochani-płomyki pamięci ślę do Was [**], niech płoną
wiecznie.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️ Tak cicho spada kartka
dnia,tak cicho z oczu płynie łza,tak cicho słońce w górze lśni w
błękicie,tak cicho płyną wszystkie dni bez Ciebie.
Pamiętam.❤️♨️❤️☘️❄☘️❤️♨️❤️
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Dzieci, w waszym dniu...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Zapalone w maju
mama Ś.P. Olgusi Suter
Jest taki ból,
którego nic nie ukoi…
Jest taki strach,
którego nic nie pokona…
Jest taki żal,
który nigdy nie zniknie…
Jest taka tęsknota,
która na zawsze zostanie
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨️••♨️ Ciszą cmentarną ukołysani, z dala od życia i znoju,
dobiwszy wreszcie do cichej przystani, odpoczywają w pokoju..
♨️••♨️ ⭐... Światełko Pamięci dla Was kochani
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
gdy ziemski trud juz odszdł w cień, nastał nowy, wieczny dzien, dusza
spokojem cicho sni, niech radość Nieba wiecznie brzmi
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych... Karolinko i Jędrusiu,
światełko na koniec maja... Pamiętam
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Niedziela,imieniny miała Ela...imieniny Babci-Prababci Neli...Pani Dorotka Was
odwiedziłą...piękne ptaszki przywiozła...tęsknię Dzieci moje...a jutro 1
czerwca...i łzy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cudowny czas,gdy byliście rozprysnął się na miliony wspomnień - tęsknimy,a
ból osamotnienia wciąż narasta, coraz mocniej raniąc serce...Waszej pamięci
Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Dorota
Kochani-pamięć o Was tli się w mym sercu codziennie, żywe płomyki
zapaliłam dla Was na Jeżycach z okazji jutrzejszego Dnia Dziecka, niech
płoną pełnym blaskiem.
Dalsza droga do Warszawy do Paulinki.
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Ostatni dzień maja a jutro Dzień Dziecka smutny bez Ciebie Aniołku.Jak boli
serce matki, nie tak powinno być.Wysyłam światełka i modlitwy jak bukiety
róż ,ciesz się radością nieba.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐♣⭐❤️ ŚWIATELKA NA NIEDZIELĘ ❤️ Uczmy się kochać
bliskich. Bo może nie być ich jutro. Kochajmy wszystkich. Bo człowiek żyje
czasem tak krótko,Zostawiam modlitwę.❤️⭐♣⭐❤️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.