Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1495480
Zapalone dnia 21.06.2026
Mama Katrin
ŚWIATEŁKA PAMIĘCI DLA WAS, NIECH ZAWSZE SIĘ TLĄ..ღ♨️♨️ ღ
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Dorota
Niedzielne płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
♨❤️♨ Umarli a my nadal ich kochamy.Tęsknimy mówimy do nich. Tak się nieraz nam zdaje. Przecież są z nami. Boże zabierasz tych których kochamy, a nam zostawiasz krwawiące rany. Kochani.♨❤️♨
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 20.06.2026
Wasza mama-babcia
Kolejna okrutna sobota,imieniny kota ,Jędruniu..smutno tu ...smutno bez Was Dzieci moje...smutno do bólu...tęsknię Najdrożsi...światełko na dobranoc ...i łzy
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
;I zawsze będziemy Cię kochać, tak bardzo, bardzo ponad życie.Będziemy wciąż za Tobą tęsknić i płakać za Tobą skrycie; - Smutne światełko dla Was Karolinko i Jędruiu.
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdy jest pamięć, słów nie potrzeba.ڿڰۣ❤️ ڿڰŚwiatełko dla WAS...Śpijcie spokojnie.ڿڰۣ❤️ ڿڰ
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Jak wiatr - tak zmienny jest los człowieka... ☀️❤️ Sobotnio- Niedzielne Światełko Pamięci ❤️☀️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
Karolince i Jędrusiowi światełko pamięci zapalamy.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
☘️♨️☘️♨❤️Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨☘️♨️☘️
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 19.06.2026
Wasza mama-babcia
Mojej Kaluni,Elmusiowi mojemu...dla Was Dzieci moje światełko na dobranoc...pa
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Nosimy Was w sercu każdego dnia,a w dowód pamięci zapalamy światełko.-ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ-.Śpijcie spokojnie Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
PS. Moniko, dziękuję za pamięć o mojej córeczce Katrin, za wspólne trwanie i pełne ciepła słowa otuchy. Z życzeniami dużo sił na dalsze lata i serdecznymi pozdrowieniami. Ricarda
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
"Czy słyszysz szelest skrzydeł w wielkiej ciszy. To Anioły sfruwają na ziemię, by nas strzec..Nad każdym z nas się pochylają. Nad każdym z nas czuwają.."♨️♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   3   4   5   ...   5747   5748    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz