Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1495481
Zapalone dnia 23.06.2026
Basia,Roman
♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐☘️⭐❤️Trudno to zrozumieć, czarna rozpacz miota Spokój już odpłynął, została tęsknota Jak ochłonąć z bólu, gdy jak ogień pali Czy kiedyś przygaśnie, trochę się oddali? Kochani..❤️⭐☘️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 22.06.2026
babcia Kamilka Wiśniewskiego
Byliście światełkiem i droga, teraz pustka wypełnia wszystko, serce nie ustaje w miłości
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥ ŚWIATEŁKO PAMICI DLA WAS KOCHANI ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ• ˜”*°•ڰۣڿ♥ڰۣڿ•♥
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Dzisiaj Was pożegnaliśmy Dzieci moje...łzy,słońce,śpiew ptaków...jak to możliwe Najdrożsi...jak?
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
- ♥*Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ*♥ - Nasza pamięć i światełko dla Was Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Dorota S.
22... ostatnie pożegnanie... Karolinko, Jędrusiu... pamiętam
Zgłoś SPAM
i
(*)(*)...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
Dzień pożegnania z Wami, wrył się w naszą pamięć. Pamiętamy ten słoneczny dzień, przeplatany kroplami deszczu i łez.
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️❀ڿڰۣڿ❤️Są drzwi, które się nie otworzą,choć serce ciągle otwarte.Są dłonie, które pragną dotyku,choć nigdy go już nie dostaną.Są oczy z łez nie otarte.Jest tęsknota,na zawsze ❤️❀ڿڰۣڿ❤️
Zgłoś SPAM
Zapalone dnia 21.06.2026
Wasza mama-babcia
Pierwszy dzień lata...marzę ,że cieszylibyście się Najdrożsi...czerwiec, taki piękny czas kiedyś...teraz ból i tęsknota...czereśnie są ,Córuś...tak bardzo lubiłaś czereśnie,Ty Jędruniu średnio
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą. Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI.. Światełko Pamięci dla Was Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
(*)(*)...
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Niedzielne smutne światełko dla Was
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   3   4   5   ...   5747   5748    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz