Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️❄•*•❄•*•❄
❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️Zamknęła się księga Twojego życia,nie ma już
Ciebie tu na ziemi, ale jesteś i pozostaniesz na zawsze w sercach
naszych.Pamiętam.kochani.❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️❄•*•❄•*•❄❤️ԑ̮̑♦̮̑ɜ❤️
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Środa,imieniny loda...maj...matury...piękny czas kiedyś...już wszystko
kiedyś, Dzieci moje...pa Najdrożsi...do smutnego jutra
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
.˜”*•ڰۣڿ ❤️♨️ ڰۣڿ•°*”˜.
I tylko w sercach naszych jest wspomnień kraina, w nim zapisane są chwile,
które los zatrzymał.. Światełko Pamięci dla Was Kochani
.˜”*•ڰۣڿ ❤️♨️ ڰۣڿ•°*”˜
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Niech "stada aniołów śpiewają ci do odpoczynku”
☀️ Światełko Pamięci ☀️❤️☀️
Zgłoś SPAM
babcia Kamilka Wisniewskiego
wspomnieniem wracasz w tesknoty łzach, spoczywaj w pokoju
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Na dziś pozostawiam WAM swoją cichą pamięć..♨️ ❤️ ♨️
Zgłoś SPAM
Basia
♨️ ♨️
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️Tak wiele wspomnień w ciągu życia zbieramy.Tak wiele cudownych chwil w
zakamarkach pamięci chowamy.Są razem z nami przez wiele długich, nieraz
trudnych lat.Jakże smutny bez Ciebie świat❤️
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
(*)(*)...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Środa,imieniny loda...wróciłam Najdrożsi...smutek...nic poza
nim...światełko na dobranoc Dzieci moje
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Na zawsze w naszych sercach i pamięci.-
[❤] - Światełko Pamięci dla Was Karolinko i Jędrusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.