Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Elmusiu mój...Imieninki Twoje...szesnasty kolejny...i wspomnienia
bombardują...tak bolą...nie wie babina co napisać Wnusiu
Najdroższy...tęskni i tęskni do bólu...pa Najdrożsi
Zgłoś SPAM
dziadek
Imieninowo, Jędrzeju...(*)
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia
♨️✿.ღ❤️ღ✿"♨️ Wiatru powiewem, liści szelestem, ktoś
do ucha szepcze
: ... Ja nie odeszłam …Ja tutaj jestem.
.♨️✿.ღ♥ღ✿"♨️.....Światełko dla Was kochani
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
♨❤️♨ - Nasza pamięć i światełko dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie
Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Mama Tadzia W
Odpoczywajcie w pokoju Karolinko i Jedrusiu
Zgłoś SPAM
Tata . śp. Michałka
((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Dorota S.
Jędrusiowi w Dniu Imienin
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
Karolince blask świec
Zgłoś SPAM
Basia,Roman
Imieninowy płomyk pamięci Jędrku.
Zgłoś SPAM
mama Iwony K.
Zgłoś SPAM
żona śp.Henia Dobrońskiego
❤️⭐❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile,doby,mija
kolejny rok.Jest jednak coś,co się nie zmienia,coś czego nie da się
zgubić.Coś trwa,coś zostaje,nasza miłość i pamięć.❤️⭐❤️
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
Znowu przeklęta sobota 16-ego...(*)(*)
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Piątek,imieniny kaczątek...wieczorne pa Dzieci moje...tęsknię
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie.....
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.