Karolinie i Jędrusiowi płomyki pamięci w deszczowy, ponury dzień zapalam
[**].
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Czemu pod szronem kwiat jeden ginie.
Gdy z drugim słońce się pieści.
Czemu na świecie w jednej godzinie.
Tyle BÓLU i szczęścia się mieści.
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Dobranoc. Cicha kołysanka.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc cudny Chłopaku, dobranoc Karolinko...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Pa Najdrożsi moi...pa Chłopaku babiny,pa Córuś...do smutnego jutra Dzieci
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
⊰♥⊱❤️⊰♥⊱ Są łzy,co jak ogień palą,są serca,które nigdy
się nie żalą. Są winy, na które nie ma sędziego. Więc kiedy widzisz,że
płaczę nie pytaj dlaczego. ⊰♥⊱❤️⊰♥⊱
Zgłoś SPAM
❄️☀️c...DANIELA M☀️❄️☀️PAMIĘTAM☀️❄️
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko i Jędrusiu...
Kochani.❤❤❤❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Uczę się czekać i marzyć...
Uczę się tęsknić i śnić...
Co jeszcze musi się zdarzyć
ABYŚMY WSZYSCY RAZEM
MOGLI ZE SOBĄ BYĆ ????....
Światełko Pamięci dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
(☀️) Karolinko i Jędrusiu - Jasny Płomyczek (☀️) Pamięci
[✿❤️✿] na ostatni dzień września [✿❤️✿]
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
Twoja Córuś mamina
Córuś moja ,wróciłam od Was...deszcz tak strasznie pada...wiatr tak
strasznie wieje..liście na Was lecą...gałęzie lecą...na moje Dzieci
lecą...czy to dzieje się naprawdę Kaluniu?
Zgłoś SPAM
Twoja Chłopczyku babcia,Smerfetka,Zoe,Velma i kto tylko chcesz
Dzisiaj Twój Dzień Chłopczyku mój..Chłopaku mój Jedyny na
świecie...fajnie byłoby w szkole..nowe koleżanki coś na pewno by
przygotowały..w której szkole już nie...wiem,że nie umiem bez Ciebie żyć
Elmo
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.