Karolince i Jędrusiowi płomienie pamięci przesyłam.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Środa... skałki... Żal i łzy bez końca... Smutne poranne światełko dla
Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-każdego ranka myślami jestem z Wami, zapalam dla Was
płomyki pamięci, niech płoną wiecznie [**].
Zgłoś SPAM
(*)
Karolince i jej Synkowi....(*)(*)
Zgłoś SPAM
Basia
(*) (*) Wieczorny płomyk pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Pa Najdrożsi moi...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Jesteśmy mniejsi niż ziarenko piasku, mniejsi niż gwiezdny pył w kosmosie
wobec potęgi i mocy Stwórcy, co decyduje o naszym losie...pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko ❤
Jędrusiu ❤
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne dobranoc Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Światełko Pamięci i modlitwa,kochani..Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Basia
Karolince, Elmusiowi pamięć i jasne płomienie zostawiam.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ— ☸ڿ
—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Emilia
(*)(*)(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
i
** światełko...jesienne
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wtorek..imieniny miał...1 pażdziernika...studenci wracają Córuś...już bez
Ciebie Kochanie...ósmy raz bez Ciebie...tęsknię Dzieci...tęsknię do
bólu..zaraz będę ...czekajcie
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.