Najdrożsi moi...wtorek...imieniny miał ...tak strasznie tęsknię
Kaluniu...tak okrutnie tęsknię Jędruniu...widzicie co się dzieje...nawet nie
mogę do Was przyjść...
Zgłoś SPAM
i
(K) & (J)..
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ŚWIATEŁKO
I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼☸ڿڰۣ—
☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—☸ڿڰۣ—
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-jasne płomyki zapalam dla Was, niech płoną wiecznie
[**].
A Wy wspierajcie Maminkę/Babinkę, dla Niej byliście wszystkim, bez Was traci
siły.
Pani Moniko sercem jestem z Panią ♥️.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Żyliście niedługo, cierpieliście wiele.
Spoczywajcie w pokoju nasze słodkie anioły.
Odeszliście od nas choć było Wam wcześnie.
I słonko Wam zaszło choć był dzień jeszcze.
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Wieczorna pamięć o Tych, którzy odeszli zbyt wcześnie.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko...
Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...dodajcie sił Babinie
Zgłoś SPAM
Gaba
Światełko pamięci...(*)(*)(*) dla Was kochani...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Dla Karolinko i Jędrusia smutne światełko.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
i
światełko dla K&J....
Zgłoś SPAM
Basia
Karolince i Jędrusiowi moja pamięć i jasne płomyki zapalam.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.