Można sobie włosy z głowy wyrwać, można popaść w depresję, można
oszaleć tracąc Bliskich. Dlaczego Wasi najbliżsi muszą dźwigać tak
ciężki krzyż. Dajcie Waszej Mamie-Babci i Tacie-Dziadkowi siły.
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Szaro, smutno i pochmurnie Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
☼●♥♥♥●❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼ ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ
ZOSTAWIAMY☼●♥♥♥●☼ ❤️☼❤️☼●♥♥♥●☼
Zgłoś SPAM
Basia
Jasne płomyki pamięci dla Was zapalam. Śnijcie, choć ten sen zbyt wczesny i
tak bolesny.
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
i
(**)..
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-od rana myśli biegną do Poznania, by zapalić Wam jasne
płomyki pamięci [**].
A Wy śpijcie i śnijcie...ulica japońskiej wiśni, niech Wam się przyśni.
Zgłoś SPAM
(*)
światełko pamięci pełne ciepłych,lecz smutnych myśli....(*)(*)
Zgłoś SPAM
Basia
Dobranoc Karolinko, dobranoc Elmo. Czuwajcie proszę nad Waszymi najbliższymi.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.