"Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież.... I pozostaniesz...
Jest coś, co mrokom się opiera – to Pamięć - ona nie umiera..."
Światełko Pamięci
♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Światełko dla Was Karolinko i Jędruniu niech płonie przez całe święta,a
Św.Rodzina błogosławi i doda sił Mamuni-babci i Tacie
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
NIECH PŁONIE ŚWIATEŁKO NASZEJ PAMIĘCI
ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ═ڿڰۣڿ☻ڿڰۣڿ═ ะ̭̌«̭☘️»̭̌ะ
Zgłoś SPAM
Basia
Smutek i łzy.
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Wasz czwartek... brak słów Kochani...
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-moje myśli są przy Was, zapalam dla Was płomyki pamięci
, niech płoną wiecznie [**].
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Ciągle jeszcze istnieją wśród nas Anioły.
Nie mają wprawdzie skrzydeł.
Lecz ich serce jest bezpiecznym portem
dla wszystkich, którzy są w potrzebie.
Wyciągają ręce i proponują swoją Przyjaźń.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.