Piątek..imieniny kaczątek..ostatni dzień szkoły...pewnie fajny byłby w
Twojej szkole Jędruniu...w której szkole...nigdy się nie dowiem...i to jest
koniec świata...innego końca nie będzie Dzieci moje
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Tęsknimy za Wami....
Jesteście ciągle naszych myślach i sercu..•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•..
Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Karolinko...dla Ciebie Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
i
*<*
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
[*] [*] Karolince, Elmusiowi, pamięć i blask świec.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Już tylko smutek... Smutne dzień dobry Kochani...
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam, im bliżej świąt tym
smutniej [**].
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ....Na zawsze w naszych sercach i pamięci....
Światełko Pamięci Kochani..Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤⭐❤
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Tu Ciebie nie ma lecz jesteś przecież.... I pozostaniesz...
Jest coś, co mrokom się opiera – to Pamięć - ona nie umiera..."
Światełko Pamięci
♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥.•*✬*•.♥
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.