W Kielcach pada deszcz, a z nim płyną nasze łzy.Żal,tęsknota okrutna i nic
już nie ma znaczenia. Czekajcie na nas, przyjdzie taka chwila, że spotkamy
się po drugiej stronie...
Zgłoś SPAM
Maria Przybysz
Na przedświąteczny czas Bożego Narodzenia...Pokój Waszym duszom, Karolinko i
Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
Wspomnij mnie..myśl o mnie ciepło gdy pożegnasz mnie..pamiętaj mnie..w
każdy dzień, głos serca podpowie ci,warto mi poświęcić chociaż jedną
myśl...PAMIĘTAM ZAWSZE I LAMPECZKĘ ZAPALAM dla Was, Dzieci..
Zgłoś SPAM
Basia
[*] [*] ...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Jutro Wigilia... co robisz? płaczę... Smutne dzień dobry Kochani...
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
A czym są nasze
wspomnienia.Radością,Tęsknotą,Smutkiem.Pragnieniem,Żalem,Błaganiem.Łzą,która
liczy czas miniony.Szczęściem ukrytym głęboko w SERCU. BLISKIM ŻYCZĘ
SPOKOJNYCH ŚWIĄT.POZDRAWIAM CIEPŁO.
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Światełko i modlitwę
zostawiamy ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ_ Odpoczywajcie
w spokoju ღ✿ღ___... (°)(❤️❤️)(°)...___ღ✿ღ
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Basia
Nocna kołysanka dla Was.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
dobranoc...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu... Do smutnego jutra...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko...
Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❇❤❇
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
A miała być niedziela i imieniny miała mieć Ela...i święta tuż
tuż...miały być...ósmy raz bez Was...i bez świąt
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Byłyśmy dzisiaj z Zuziulką u Dziadków...Wszyscy już Tam...Wy Tam...jak to
możliwe Dzieci moje... jak?Nigdy się nie pogodzę
Najdrożsi...nigdy....Kaluniu,Elmusiu...tęsknię
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.