Gwiazdka pamięci o Was, dla Was i Waszych Bliskich
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Gaba
Wigilijne smutne światełko pamięci...(*)(*)(*) smutek bez końca Kochani...
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wigilia...wigilia bez wigilii..ósma bez Was...marzę o Was Dzieci...marzę co
byśmy robili...marzę i płaczę...zaraz będziemy z Zuziulką...czekajcie
Najdrożsi...
W chwili skupienia i wyciszenia, pomyślmy też o Tych, których z nami już nie
ma.Wigilijne smutne bardzo światełko z głębi serca dla WAS kochani
zapalam..(¯`♨️´¯)
Zgłoś SPAM
❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ [*] ❤️*❤️
Dzisiaj, przy stole wigilijnym, będziemy myśleć o wszystkich Was, którzy
powinni siedzieć obok nas.
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
Na Wigilię i na Święta Światełka Pamięci✬Niech ich Płomyki sięgają
Nieba Bliskim życzę zdrowych,spokojnych Świąt,życzliwych ludzi wokół i
nadziei... Dziękuję za wspólny rok Pamięci o Naszych Dzieciach
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Waszej pamięci Karolinko i Jędrusiu w ten smutny do bólu wigilijny dzień...
Zgłoś SPAM
(*)
Paulince i Jedrusiowi w tym bardzo smutnym dniu pelnym lez i zalu....(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Zapłakane łzami i deszczem dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolince i Jędrusiowi bardzo smutne światełko. Kochani...❤❤❤❤
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.