Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1493520
Zapalone ponad rok temu
I
PAMIĘĆ....
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Świąteczne Światełko Pamieci Kochani ((*))((*))
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
║♥)░ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Świąteczne światełko pamięci ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║ ║♥)░ Ƹ҈҈•҈҈Ʒ ░(♥║
Zgłoś SPAM
Gaba
Świąteczne światełko o poranku zostawiam na znak mojej pamięci...(*)(*)(*) dla Was Kochani...
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia w dalekiego Betlejem zapalam [**]. Waszych Rodziców/Dziadków i Zuzię mocno przytulam w tym trudnym świątecznym czasie.
Zgłoś SPAM
(*)
dla Was Kochani w tym smutnym,swiatecznym czasie....(*)(*)
Zgłoś SPAM
Basia, Roman, Zenek
Nocny płomyk pamięci dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
¸.•*´) NASI UKOCHANI BLISCY WCIĄŻ ŻYJĄ DOPÓKI ŻYJE PAMIĘĆ O NICH!!! (`*•.¸ Dla Waszych bliskich zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
 ⭐                          ⭐                          ⭐  BOŻONARODZENIOWE ŚWIATEŁKO PAMIĘCI. BĄDŹCIE SZCZĘŚLIWI WŚRÓD ANIOŁÓW
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Świąteczne światełko dla Was kochani,Karolinko i Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p.Przemysław liszka
KAROLINO **(*)JĘDRUSIU "Nie potrzebuję ANIOŁKA na mojej choince Już mam DWA , który spoglądają na mnie z NIEBA." Tak jakoś trudno dziś się pozbierać.Przepraszam za błędne wpisy.
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
KAROLINO **(*)JĘDRUSIU "Nie potrzebuję ANIOŁKA na mojej choince Już mam JEDNEGO , który spogląda na mnie z NIEB Rodzinko wirtualna przesyłamy świąteczne pozdrowienia z życzeniem siły na trwanie
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
EWELINKO **(*) "Nie potrzebuję ANIOŁKA na mojej choince Już mam JEDNEGO , który spogląda na mnie z NIEBA." Rodzinko wirtualna przesyłamy świąteczne pozdrowienia z życzeniem siły na trwanie tu
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Świąteczne światełko i modlitwa dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Gore gwiazda Jezusowi Jędruniu...Oj Maluśki.Maluśki Kaluniu...tęsknię Dzieci moje
Zgłoś SPAM
wioleta
Zgłoś SPAM
Mama Bartka Ciszek
Gdy nadejdzie dzień Wigilii i opłatek wezmę w ręce, chociaż jesteś gdzieś w oddali z Wami będzie moje serce ❤❤❤ Bliskim życzę zdrowych spokojnych Świąt Bożego Narodzenia
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1636   1637   1638   ...   5745   5746    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz