W smutny poświąteczny piątek światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Piątek...imieniny kaczątek..idę do was Dzieci moje...światełka
zapalę..bateryjki w lampkach wymienię...i zapłaczę..tylko tyle mogę...a
chciałabym móc oddać Wam cały świat
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Św.Janie módl się za Karolinkę i Jędrunia. Dziękuję serdecznie za
pamięć o Tadziu.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Piątek... ferie świąteczne... byłoby pięknie Kochani... co robisz?
płaczę...
Zgłoś SPAM
Basia
[*] [*] Mamie z magicznym chłopcem pamięć.
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci z Ziemii Świętej dla Karolinki i Jędrusia [**]
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wspomnieniem już tylko jesteście. Uśmiechem lub smutkiem. Lecz to co w życiu
minęło. Niestety już nie wróci. Jest tylko marzenie. Że kiedyś się
spotkamy. KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
(*)
Karolince (*) Jedrusiowi (*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne światełko na dobranoc Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Basia, Roman, Zenek.
Wieczorny świąteczny blask zniczy, dla Karolinki i Jędrusia.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.