❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ Nowy Rok Tęsknoty ❤️*❤️
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Niech pamięć o Was Aniołki trwa, a Mamunię i Tatę przytulam do serca na
2020 rok
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Na smutny do bólu weekend światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
I
(**)..
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
Basia
Mamie z magicznym synkiem, płomyki pamięci zapalam.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dla Was Kochani światełko na ten smutny piątek...
Zgłoś SPAM
Józek Marchewczyk
...Umarli umierają dopiero wtedy, gdy przestaniemy o nich myśleć...Pamięć o
nich przywraca im życie... Karolinko, Jędrusiu
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
„Są serca dobre, serca czułe. Są dusze jasne jak marzenia..Są też
wspomnienia...” J. Tuwim - Wirtualna Lampeczka dla WAS kochani na „drugą
Stronę”. ♨️❤️♨️
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolinko, Jędrusiu-myślami od rana z Wami, jasne płomyki Wam zapalam, niech
płoną wiecznie [**].
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej urocze
chwile, najdroższe serce,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy, czyjeś łzy.
Były naszego życia ozdobą.KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.