Śpijcie snem szczęśliwym pod pieczą PANA.
Tam,gdzie miłość Boga, na wieczność Wam dana.
KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Sączy się przez palce, zaciśnięta w pięściach...tęsknota...za wspólnym
jutrem, za życiem, w którym zasypiamy i budzimy się wiedząc, że Jesteście
Kochani
Zgłoś SPAM
Rodzice ś.p. Przemysław LISZKA
.Świat codziennie daje nam swych radości smutny czar i nie łatwo Panie żyć
tak jak przykazałeś Ty Padam więc kolejny raz nie mam sił by podnieść
się,zatrwożony patrzę czy ktoś podejdzie podnieść mnie"
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ....Dla Ciebie Jędrusiu nasza pamięć i
światełko.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
ะ̭̌«̭❤️»̭̌ะ ....Dla Ciebie Karolinko nasza pamięć i
światełko.
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Życie przemija, pamięć pozostanie” i wspomnienia i miłość, która
sięga poza Czas… Sobotnio-Niedzielne Jasne Światełko Pamięci dla Was
Karolko i Jędrusiu ♥[*][O♥O][*]♥
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Jasne płomyki pamięci dla Was. Niebo razem z nami "płacze".
Karolinko, Elmusiu, smutno i pusto bez Was.
Zgłoś SPAM
Emilia
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne światełko na przeklętą sobotę dla Ciebie Karolinko i dla Ciebie
Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Gdyby z łez budowało się schody, poszlibyśmy nimi wprost do nieba, by
sprowadzić Was do domu.
♡ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI OD SERCA ZAPALAM NIECH PŁONIE BEZ KOŃCA..♡
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Dorota
Sobotnie płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia zapalam [**].
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Pełne tęsknoty i bólu Światełko Pamięci dla Was Kochani,Karolinko i
Jędrusiu. ♨️
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.