Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1493286
Zapalone ponad rok temu
mama Marcina Domańskiego
„Wspomnienie płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostało...” ❤️❤️❤️ Waszej Pamięci ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Środa Najdrożsi...imieniny loda Jędrusiu i Twoje skałki..czy nadal byś się wspinał?Marzę Dzieci moje...o was marzę..co byście robili,gdzie byście byli...Kaluniu,Elmusiu...tęsknię
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Jedna łza, a w niej smutki, wspomnienia, tysiące myśli.....To nie tak miało być Karolinko i Jędrusiu, nie tak.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko i Jędrusiu, na zawsze jesteście w mojej pamięci.
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
Basia
[*] [*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Środa... skałki... i łzy... Smutne dzień dobry Kochani...
Zgłoś SPAM
Dorota
Płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia niech płoną wiecznie [**].
Zgłoś SPAM
(*)
Karolince i Jedrusiowi...(*)(*)
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu... Do smutnego jutra...
Zgłoś SPAM
Basia
Byłam dzisiaj u Was. Pięknie jak zwykle, choć na sercu bardzo ciężko. Dobranoc Karolinko, dobranoc Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko...❤❤❤ Jędrusiu...❤❤❤
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Wtorek...imieniny miał...wróciłam od Was Dzieci...jak każdego dnia..już szkoła Jędruniu..za moment ferie..może deska zamiast nart..nie wiem ...nigdy się nie dowiem..i to jest koniec świata..
Zgłoś SPAM
...
Kochamy,tęsknimy, płaczemy,żyć już bez Was nie umiemy. Na cmentarzu cisza, tylko znicze zapalane od nowa i nasze słowa do Was...I ciągłe niedowierzanie, ze już nie wrócicie.NIC JUŻ BEZ WAS.CZEKAJCIE.
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
......łza cicho spłynęła po policzku... westchnieniem załkało serce....TĘSKNIĘ....... Światełko Pamięci niech zawsze Wam płonie...Karolinko..Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1623   1624   1625   ...   5745   5746    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz