Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Karolina Churska-Nowak Jędruś Nowak


* 11.09.1979

 

+ 16.06.2012

Miejsce pochówku: Zabytkowy Jeżycki Cmentarz Parafialny w Poznaniu, ul.Nowina 1

,

woj. wielkopolskie

pokaż wszystkie
wpisy (353)
Licznik odwiedzin strony
1493274
Zapalone ponad rok temu
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Wspomnieniem już tylko jesteście. Uśmiechem lub smutkiem. Lecz to co w życiu minęło. Niestety już nie wróci. Marzenia weryfikuje życie. Pozostało,to że kiedyś się spotkamy. KAROLINKO I JĘDRUSIU.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Cicha kołysanka dla nieobecnych.
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Smutne dobranoc Kochani...
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Ci, którzy są już w krainie ciszy odchodząc kiedyś od nas ciałem zostali duszą co wszystko słyszy opiekując się nami przez dni całe.
Zgłoś SPAM
Mama Roberta i Wiesia Walas
,•’``’•,•’``’•, ❤️ڿڰۣ— ❤️ Zapalam Wam kochani światełka mojej wiecznej pamięci. Niech Wam nigdy nie zagasą.
Zgłoś SPAM
mama Ś.P. Olgusi Suter
Ci, którzy są już w krainie ciszy odchodząc kiedyś od nas ciałem zostali duszą co wszystko słyszy opiekując się nami przez dni całe.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
...
Zgłoś SPAM
Rodzice Krzysia Rzepeckiego
Wspom­nienia cho­wane głęboko, cho­wane w sercach by wy­pełniły pus­tkę po Was, cho­wane w pa­mięci by nie poz­wo­liły zapomnieć...zawsze pamiętamy Kochani
Zgłoś SPAM
☀️c...Daniela M☀️ ŚWIATEŁKO JĘDRUSIU I KAROLINKO☀️
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
...♨️...Światełko Pamięci dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu..♥.
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
⭐❤⭐
Zgłoś SPAM
Emilia
(*)(*)(*)
Zgłoś SPAM
MAMA MARTY
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
Gaba
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP.ROBERTA N,
☘️❤️☘️+☘️❤️☘️ ** ANIOŁKI** Światełka mej pamięci,za wczorajszy i na dzisiejszy dzień,otulone modlitwą... ślę do Was Aniołki******* ** P A M I Ę T A M ** ☘️❤️☘️+☘️❤️☘️
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
„Wspomnienie płynące z głębi serca, zapisane do końca życia, to najcenniejsze co nam pozostało...” ❤️❤️❤️ Waszej Pamięci ❤️❤️❤️
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Środa Najdrożsi...imieniny loda Jędrusiu i Twoje skałki..czy nadal byś się wspinał?Marzę Dzieci moje...o was marzę..co byście robili,gdzie byście byli...Kaluniu,Elmusiu...tęsknię
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   1622   1623   1624   ...   5745   5746    następna » 
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
-
Andrzej Churski
27.09.2012
 
-
Ceremonię prowadził
ks.dr Witold Dorsz