¸.•´✿¸.•*´¨¸.•´✿¸.•*´¨✿
✿¨) ŚWIATEŁKO
¸.•´✿¸.•*´¨)) PAMIĘCI
((¸.•´ ((¸.•✿`✿
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
19.45....zawsze z Wami Najdrożsi...
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Darka Kowalczyk
❤❇❤
Zgłoś SPAM
rodzice Michała Ruta
Serce na pół rozdarte
krwawi i ból je przenika.
Bo cóż to życie jest warte,
gdy Was tu nie ma ? ...
Światełko Pamięci i modlitwa dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu.
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Szesnasty..wróciłam od Was Najdrożsi..posiedzieliśmy sobie,ptaszki mikołaja
podjadły Jędruniu..tęsknię Dzieci moje..wciąż bardziej i bardziej..a miał
być po prostu czwartek i imieniny miał mieć Bartek
Zgłoś SPAM
I
(*) (*)
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
Mama Katrin
Zgłoś SPAM
Mama Marvinka
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Kolejny 16 Kochani, okrutny 16.
Zgłoś SPAM
Basia
[*] [*] Kolejny 16-sty, smutny i okrutny. Karolinko, Jędrku, tak Was tu
brakuje.
Zgłoś SPAM
Dorota
Smutne płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia [**].
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Kolejny przeklęty 16-ty... przeklęty każdy dzień bez Was... Smutne do bólu
dzień dobry Karolinko i Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Kochana Karolinko, kochany Jędrusiu.
I znowu 16-ty,ten dzień, który nigdy nie powinien sie zdarzyć. Kochani moi
,myślami jestem przy Was i tylko żal,tęsknota i łzy nam pozostały.
Światełko dla Was.
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.