I zawsze będę Ciebie kochać
Tak bardzo, bardzo ponad życie
I będę wciąż za Tobą tęsknić
I będę płakać za Tobą skrycie.
Wiersz autorstwa Haliny Surmacz....
Światełko Pamięci dla Ciebie Karolinko.
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko...
Jędrusiu...
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
wioleta
Zgłoś SPAM
mama Marcina Domańskiego
"Tych, których miłość sięga poza ten świat, śmierć nie może
rozłączyć...”
❄️ ☀️ Światełko Pamięci niech zawsze jasno Wam płonie ❤️❄️
Zgłoś SPAM
HALINA GÓRSKA
PAMIĘĆ, to jest nasz dar dla Was...Wspominamy, tęsknimy i kochamy, łezka
nam, nie raz, z oczu popłynie..bo tak żal, Waszego niedokończonego
życia...❀[*][*]❀
Piątek..imieniny kaczątek..wiosna u nas taka..ptaszki u Was śpiewają..a ja
płaczę Dzieci..nigdy nie przestanę..wtedy był wtorek i spałeś u nas
Jędruniu..w tam styczniu tak często spałeś Wnusiu Jedyny
Zgłoś SPAM
i
(**)
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Nasza pamięć dla Was Kochani na ten smutny piątek...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
Na smutny do bólu weekend światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Dorota
Piątkowe płomyki pamięci dla Karolinki i Jędrusia przesyłam [**].
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Kiedy życie ziemskie minie. Wtedy w innej już krainie. Pozwól Panie przyjść
do Siebie. I na wieczność zostaw w niebie.
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Pa Córuś,pa Wnusiu Jedyny...dobranoc życie...
Zgłoś SPAM
mama Ś. P. Olgusi Suter
✬ *♥* ✬
Śmierć ukochanych jest też
śmiercią nas samych:
coś w nas umiera.
Żyjemy, ale nic, nie jest tak,
jak było przedtem,
już nie jesteśmy tacy sami...
✬ *♥* ✬
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Zaczął się kolejny miesiąc bez Was... co robisz? płaczę... Dobranoc
Karolinko, dobranoc Jędrusiu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.