Pokój Wam wieczny w cichej krainie.gdzie ból nie sięga,gdzie łza nie
płynie,gdzie słychać Boga głos serdeczny..Pokój Wam wieczny....Światełko
Pamięci dla Was kochani..Karolinko..Jędrusiu..♥..
Zgłoś SPAM
RODZICE ANETKI JUCHA
❄️ ◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️Światełko i modlitwę
zostawiamy✫•◥◣_❤️_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️
_◢◤•✫❄️✫•◥◣_❤️_◢◤•❄️
Zgłoś SPAM
i
(*).. (*)..
Zgłoś SPAM
(*)
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Światełko dla Wszystkich Waszych Babć i Dziadków...oni są już Tam..może z
Wami Dzieci moje...może?
Zgłoś SPAM
Wasza mama-babcia
Jak to możliwe Dzieci moje...ja w Dniu Babci lampeczki Wam zapalam...jak to
możliwe Wnusiu mój jedyny..najdroższy,wyśniony...magiczny...jak to
możliwe...?
Zgłoś SPAM
Twoja Elmusiu babcia Monika
Dzisiaj moje święto Elmo...moje i Twoje...nasze...faworki dla Ciebie
piekłam..tak je lubiłeś...dzisiaj to ja przyjdę do Ciebie Wnusiu
jedyny...ósmy raz przyjdę...jak to możliwe?
Zgłoś SPAM
mama Tadzia W
Smutne światełko w Dniu Babci i ciągłe pytanie "dlaczego"
Zgłoś SPAM
JACEK SŁOWIŃSKI WŁOCŁAWEK
Zgłoś SPAM
K.B.
[*][*]
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Dzień Babci... co robisz? płaczę... Smutne dzień dobry Kochani... brak
słów...
Zgłoś SPAM
mama Łukaszka
W smutny wtorek światełko dla Was Kochani.
Zgłoś SPAM
Dorota
Karolince i Jędrusiowi-jasne płomyki pamięci ślę. Jędruniu utul ukochaną
Babunię choćby w śnie w dniu Jej święta [**].
Zgłoś SPAM
Basia
[*] [*] Przytulcie proszę Mamę / Babcię. Jasne płomienie pamięci dla Was.
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Niewiele rzeczy w życiu ma naprawdę trwałą wartość.
Jedynie WSPOMNIENIA są takim rajem.
Z którego nikogo nie można wypędzić.
Zgłoś SPAM
Basia i Roman
Kołysanka dla nieobecnych.
Zgłoś SPAM
tata-dziadek
dobranoc...
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Każdy dzień bez Was to blue Monday... Dobranoc Karolinko, dobranoc
Jędrusiu...
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.