Pa Jędruniu,Wnusiu mój...Chłopczyku mój wymarzony...tęsknię
Elmusiu,...teraz pewnie wolałbyś Jędrku...marzę o Tobie i o Mamuni Twojej
marzę.. w każdej sekundzie..byliście całym moim światem...pa
Zgłoś SPAM
rodzice Paulinki
Przyśnij się dziś Babinie Jędrusiu... tak strasznie tu bez Was... Dobranoc
Kalusiu, dobranoc Elmusiu...
Zgłoś SPAM
Gaba
Pani Moniko moje serce jest dziś z Panią...
Zgłoś SPAM
Gaba
W jakże smutny Dzień Babci światełko dla Was zapalam Kochani...Twoja cudowna
Babcia tak strasznie tęskni za Tobą Jędrusiu...tak strasznie tęskni...
Zgłoś SPAM
Babcia Zosi Gębki
Karolinko i Jędrusiu, światełko dla Wad Kochani.Jędrusiu,serce z żalu
rozpada się na tysiące kawałków...słów zabrakło...
Zgłoś SPAM
(( * ))
Zgłoś SPAM
mama Marty
Zgłoś SPAM
dziadek
Jędrusiu, bądź dziś blisko Babiny...
Zgłoś SPAM
Twoja Jędruniu babcia Monika,Smerfetka,Zoe,Velma i kto tylko chcesz
Wróciłam od Was Najdrożsi...światełka zapaliłam..byłabym babcią już
prawie szesnastoletniego Wnuczka...dla mnie zawsze będziesz Wnusiem
Jędruniu..Jedynym...Najdroższym Wnusiem
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.